Модельный ряд Mitsubishi

Отзыв о Mitsubishi ASX 2011 года

Автомобиль: Mitsubishi ASX 2011 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Передний привод , двигатель - 1.8 бензин, комплектация - intense S 23
Автор: Оксана (Украина, Луцк)   20.11.2011

Нарешті купили!!! Вибирали з чоловіком дуже, дуже довго!!! Зупинялись і на Хюндай-іх35, Кашкай, пробігав вибір і на Джук, потім Фоль.-Поло, потім Хонда-CR-V.. Ой, поносило нас трошкі... Довгий час їздила на PAJERO-WAGON AT (машина чоловіка), Комфот і якість для мене головне! Але одна машина на двох - це трохи напряг! Тому вирішили взяти вже мені. Як сіла на тест-драйві за ASX - все, моя машинка!!! Чекали не довго, приїхала за 2 тижня. Машина супер!!! Приємно здивував простір у салоні: з зовні і не велика, а в середені просто шикарно! Хтось написав, що пластмаса в салоні дешево виглядає... Неправда! Дуже і дуже пристойно!!! Нічого не трищить і не тарахкотить, як де в кого... Відразу поставили на салоні "обезшумку", передній, задній парктронік. Заводиться всього-навсього кнопочкою!!!!!!Фантастика!Мотора в салоні зовсім не чути, машина їде плавно і досить добре тримається на поворотах (навіть на крутих!!!) Поки що розхід палива показав 9.6-9.8 по місту. Чоловік каже, що буде ще менше... Дуже добре панорама з переднього скла... Також дуже добрий обзор по дзеркалам заднього виду!!! В салоні прекрасне, тепле освітлювання приборів. Крісла з приємної матерії (шкіру не брала, тому що дуже швидко витирається... Чоловік вже міняв другу сідушку). Колонкі середненькі (в Паджеро краще). Багажнік досить вмістовний! Пройшла дитяча каляска і ще місце є. Як каже чоловік, ще не Джип, але вже не легкова... Поки що враження найкращі! Як наїзжу км, напишу ще. Хто сумнівається, беріть, не пожалкуєте. Машина стоїть тих грошей!

Плюсы автомобиля: Зовнішній вигляд- солідно! Співідношення ціни та якості (Хюндай іх35, Кашкай, Джук, Фол-Поло,Хонда CR-V, Пежо3008) найкраще.

Минусы автомобиля: Хотілося, щоб був якісніший звук

Совет покупателю: Беріть, беріть, беріть!!!

zarin

Не забудьте поставить защиту двигателя!!! Меня пару-тройку раз просто спасала. Я себе в салоне медиацентр с дисплеем поставил, звук отличный.

Тест-драйв Mitsubishi ASX: Экстерном в старший класс
Экстерном в старший класс

Всегда приятно знакомиться с действительно новой моделью автомобиля, не нового поколения, фейслифтинговой, рестайлинговой и какие еще они там бывают, а именно новой. Mitsubishi ASX только-только готовится к выходу на российский рынок, а на родине – в Японии – его продажи стартовали уже в начале весны.

Продажа б/у Mitsubishi

Mitsubishi Grandis 2008 Mitsubishi Grandis 6.500$ 2008 250.000 км